Księgowość trójmiasto
baner

Optymalizacja podmiotu gospodarczego

Dla każdego przedsiębiorcy najważniejszym celem jest osiąganie jak najlepszych wyników finansowych oraz obniżenie kosztów działalności gospodarczej. Nierzadko przy pojawiających się trudnościach wypełnienie przyjętych założeń bardzo się oddala. W takiej sytuacji najlepszym krokiem jest skorzystanie z profesjonalnie przygotowanego do takich zadań biura rachunkowego. Dla przedsiębiorców z Trójmiasta opracowaliśmy efektywne rozwiązania optymalizacyjne z wykorzystaniem obowiązujących norm prawnych dostosowanych do charakteru prowadzonej działalności gospodarczej.

Propozycje optymalizacji:

  • opracowanie prawidłowej polityki rachunkowo-księgowej z uwzględnieniem rozwiązań ukierunkowanych na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w ramach obowiązujących norm prawnych,
  • odpowiedni dobór formy opodatkowania do prowadzonej działalności gospodarczej,
  • wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzenia biura,
  • powiązanie Spółki z o.o. oraz Spółki Komandytowej,
  • założenie działalności gospodarczej w formie Spółki z o.o. z minimum dwoma wspólnikami,
  • przeprowadzenie audytu poszczególnych działów prowadzonej działalności gospodarczej, wyciągnięcie wniosków i w zależności od sytuacji podjęcie odpowiednich kroków naprawczych.

Zaproponowane przez nasze gdańskie Biuro Rachunkowe rozwiązania oraz inne możliwości, które znajdą swoje zastosowanie po zapoznaniu się z wszelkimi danymi dotyczącymi prowadzonych działań gospodarczych, z pewnością pomogą w ich usprawnieniu.